LED osvětlení | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

LED osvětlení

Datum: 18.6.2012

LED světla jsou mnohem úspornější a mají až stonásobně delší životnost než klasické žárovky.

Stále více používanějším a oblíbenějším zdrojem světla jsou moderní LED svítidla, která dokáží navodit příjemnou atmosféru v místnosti. Větší oblíbenost LED svítidel je zapříčiněna nízkou spotřebou elektrické energie, další výhodou je malá velikost a dlouhá životnost LED svítidel, která je desítky až stovky tisíc hodin. Mezi další výhody patří barevná rozmanitost a otřesuvdornost. V naší nabídce si můžete vybrat ze široké nabídky LED světel, LED pásků, LED žárovek nebo LED příslušenství.
 
LED světla jsou mnohem úspornější a mají až stonásobně delší životnost než klasické žárovky. LED světlům nevadí časté zapínaní a vypínání, jsou v podstatě bezúdržbová, otřesuvzdorná, nevyzařují infračervené a ultrafialové záření, vyzařují jen velmi málo tepla a nevadí jim chlad, proto se LED světla řadí mezi nejlepší světelné zdroje.
 
LED pásky jsou vhodným doplňkem do interiéru, jsou to samolepící pásky osazené LED diodou, díky své konstrukci je dobře ohebný a s jeho malou velikostí lze umístit i na obtížně přístupná místa. Led pásky jsou vybaveny krytím IP 65 a jsou taky vodotěsné a tak nic nebrání jejich použití např. k osvětlení kuchyňské linky.
 
LED žárovky jsou typické svou dlouhou životností, nízkou spotřebou elektrické energie, malou náročností na napětí a proud, jsou otřesuvzdorné a nevyzařují infračervené a ultrafialové záření.LED příslušenství je potřebné k provozu LED pásků, aby Vám LED pásek svítil musí mít napáječ. Dalším potřebným prvkem je transformátor. U transformátoru záleží na délce pásku na jeden metr pásku osázeného LED diodami je potřeba 4,8W. V naší nabídce najdete transformátory do zásuvky nebo přímo na elektrický obvod.

 

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.