Nyní frčí retro lustry | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Nyní frčí retro lustry

Datum: 21.8.2015

Líbí se vám retro styl a chcete v tomto duchu mít doma osvětlení? Připravili jsme pro vás výběr retro lustrů vhodných do kuchyně a obývacího pokoje.

Líbí se vám retro styl a chcete v tomto duchu mít doma osvětlení? Připravili jsme pro vás výběr retro lustrů vhodných do kuchyně a obývacího pokoje. 

Retro lustr do ložnice VictoriaRetro lustry ve více barvách

Vždycky když přijde řeč na vkus a design, začínají vášnivé debaty. A stejně je to i u stanovení: co je přesně retro styl? Pro někoho návrat do šedesátých let, pro jiného do dob socialimu nebo třeba První republiky.

Přesto ale pár charakteristik je pro retro osvětlení typické: více používání barev, zaoblené nebo naopak hranaté tvary a z materiálů převažují kovy v různých povrchových úpravách a také dřevo a textil. Konkrétněji řečeno do interiérů, v nichž se hojně vyskytuje dřevo a keramika, lze doporučit například retro lustry z kolekcí Hakon a Janne, pro novostavby v pastelových barvách zase závěsná svítidla Vintage od značky Eglo. 

Nechte se inspirovat našimi fotografiemi a výběrem těch nejžádanějších retro lustrů v naší nabídce (viz níže) a věříme, že váš retro interiér bude krásně ladit.  


Retro lustr do kuchyněRetr lustr do kuchyně Var

Retro osvětlení

Související články

Lustry jako dekorace interiéru

Lustry jako dekorace interiéru

Svítidla v našich bytech plní důležitou funkci – osvětlují interiéru a zajišťují tak klidné místo pro náš odpočinek i práci. Věděli jste ale, že svítidla a především lustry, mohou tvoři i úchvatný dekorační prvek?

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.