LED diodové pásky | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

LED diodové pásky

Datum: 18.2.2011

Stále více lidí sází na moderní design a pokrokovou technologii. My se Vám ji rozhodli nabídnout v podobě LED pásku.

Všechno jde v dnešní době dopředu. Ať už věda čí medicína, všude je znát pokrok a svítidla nejsou výjimkou. Stále více lidí sází na moderní design a pokrokovou technologii. My se Vám ji rozhodli nabídnout v podobě LED pásku

S LED žárovkami se jistě setkal každý z Vás. Patří mezi velmi vyhledávané zdroje nejen díky své úspornosti, ale také díky snadné instalaci. A právě jedním z nejoblíbenějších světelných zdrojů jsou LED diodové pásky.

Svítící LED pásky jsou skvělou volbou pro osvětlení jak v interiéru, tak i v exteriéru. Na rozdíl od žárovek nezabírají téměř žádný prostor a také jejich životnost je mnohonásobně vyšší než u žárovek nebo úsporných žárovek. I spotřeba elektrické energie LED diod je naprosto minimální v porovnání s jinými světlenými zdroji. Instalace díky velmi dobře ohybatelnému, samolepícímu pásku umístěnému zespodu LED pásku nemůže být lehčí.

Nabízíme dva typy pásků. Normální a "waterproof" neboli voděodolný. Ten je zalitý v průsvitném silikonu.Co se týče barvy světla, na výběr máte teplé bílé světlo nebo studené bílé světlo. LED pásky se mohou díky napájení z transformátoru používat tam, kde se jiná svítidla s napětím 220V využívat nemohou. Pásky je také možno zkracovat či spojovat. Avšak spojování více pásků dohromady nedoporučujeme provádět a už vůbec ne neodborně. Pokud se uchýlíte ke zkracování pásku, musíte mít vždy transformátor odpovídající délce pásku. Přibližná wattáž nutná na jeden metr je 4,8W. Tedy, jestliže si koupíte dva metry pásku, wattáž vypočítáte jako 2*4,8. U nás lze zakoupit transformátory 3,6W, 12W, 15W a 18W. A to transformátory do zásuvky nebo přímo na elektrický rozvod.

Při koupi si musíte hlídat jisté parametry. Je to délka a šířka pásku, jestli vůbec a po kolika dílech jde pásek dělit. Pokud pořizujete LED pásek pro exteriérové osvětlení, ujistěte se, že je zalitý v silikonu, neboli voděodolný. Počet LED diod, napájení, příkon, svítivost a světlený tok. A nakonec se ubezpečte, že pásek má na spodní straně samolepící pásku. 

Doufám, že Vám naše rady budou užitečené a povedou k Vaší spokojenosti s novým osvětlením.


                  

Související články

Invaze LED svítidel!!!

Invaze LED svítidel!!!

Vše co jste chtěli vědět o LED svítidlech! Typy LED svítidel, jejich vlastnosti, výhody a nevýhody.

LED osvětlení

LED osvětlení

LED světla jsou mnohem úspornější a mají až stonásobně delší životnost než klasické žárovky.

LED pásky

LED pásky

Podlehli jste svodům nejnovějšího technologického vynálezu, ale teď nevíte kam a jak osvětlení umístit? Není nic jednoduššího, poradíme vám!

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.