Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Venkovní svítidla, venkovní osvětlení - Reality

Kategorie venkovky
  • Nejprodávanější
  • Slevy týdne
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Venkovní světla a svítidla nejen na osvětlení domu či terasy – petrolejové lampy, venkovní reflektory, bodovky či LED venkovní světla


Venkovní světla jsou bezpochyby jednou z prvních věcí, kterou návštěva uvidí při příchodu na Vaši zahradu či terasu. V minulosti se s venkovním osvětlením domu při realizaci exteriéru příliš nepočítalo, dnes je to však jiné. Zákazníci nasvětlují vchody do domu, využívají venkovní osvětlení garáže či chodníku, používají venkovní osvětlení na terasu a zkrášlují díky LED světlům prostranství kolem bazénu. Velmi oblíbená jsou především venkovní světla s pohybovým čidlem nebo ta, která nespotřebují vůbec žádnou elektrickou energii – solární světla a lampy. Venkovní osvětlení s čidlem (často používán výraz venkovní světla se senzorem pohybu) využijete především u garáží nebo vchodových dveří. Naopak pokud hledáte efektivní osvětlení terasy nebo pergoly, doporučujeme venkovní nástěnné světlo (popřípadě LED venkovní světla na fasádu), venkovní světlo nad dveře, solární lampy nebo oblíbené dekorativní venkovní lucerny či petrolejové lampy.

LED venkovní světla


Zahradní osvětlení přispěje k celkovému oživení exteriéru domu a Vaše zahrada nabude zcela jiného rozměru. Protože spousta svítidel obsahuje LED čipy nebo LED žárovky, nemusíte si lámat hlavu s vysokými účty za elektřinu. Takto speciálně upravené osvětlení se označuje LED venkovní osvětlení a má nespočet podob – počínaje klasickými solárními LED světly až po moderní venkovní LED pásky či reflektory.

Možností a způsobů, jak zútulnit exteriér pomocí využití kouzla venkovního osvětlení, je opravdu nespočet. Vyberte si proto ta pravá venkovní světla na dům nebo zahradu, kterými zaujmete nejen svoji návštěvu, ale také všechny náhodné kolemjdoucí. V našem e-shopu naleznete opravdu široký výběr světel – venkovní reflektory, solární světla s čidlem, nástěnná svítidla, závěsná svítidla a spoustu dalších typů. Pokud si stále nejste jisti, jaké zvolit venkovní světlo na terasu, osvětlení na balkon nebo světlo nad vchodové dveře, podívejte se do naší poradny.

Venkovní bodovky


I když se může zdát, že bodová svítidla jsou doménou interiéru, můžete se s tímto typem osvětlení setkat i třeba na zahradě. Venkovní bodové osvětlení se vyskytuje nejčastěji v podobě ""tyče"", která má na jedné straně hrot pro zapíchnutí do země a na druhé straně světelný zdroj. Pokud tedy hledáte zajímavé osvětlení domu, venkovní bodová světla mohou pomoci osvětlit třeba zahradní sošky nebo keříky. Jako všechna exteriérová svítidla mají venkovní bodová svítidla ochranu před vniknutím vody, takže se o ně nemusíte bát ani za deštivého počasí.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i