Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Obývák a ložnice - Fulgur

Vendor 7

Nejprodávanější

Slevy týdne

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Nové zboží

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Popis kategorie

Moderní osvětlení do obýváku a ložnice – světla a svítidla do každého obýváku a ložnice


Zařizujete si obývák nebo ložnici a přemýšlíte, jaké osvětlení zvolit? Mezi nejpopulárnější světlo do obýváku a ložnice se řadí lustr, který dodá místnosti nádech elegance a plní roli kvalitního funkčního osvětlení celé místnosti. Pro moderní osvětlení obývacího pokoje a ložnice můžete zvolit křišťálové lustry, vitrážové lustry nebo designové lustry, které jen tak u někoho neuvidíte.


Stolní nebo stojací lampa


Jelikož v ložnici či obýváku člověk často odpočívá nebo čte, je dobré místnost vybavit také stolním světlem – zejména světlo do ložnice na čtení ocení opravdu každý. Vybírat můžete jak z klasických stolních lamp, tak jako zajímavé světlo do obývacího pokoje nebo ložnice poslouží designová stojací lampa, která se bude nejlépe vyjímat v tmavých nevyužitých koutech. Uvidíte, jak toto osvětlení v obývacím pokoji nebo ložnici promění celou místnost.


Moderní světla do obývacího pokoje a ložnice


Velmi populární jako osvětlení do obývacího pokoje nebo ložnice jsou svítící nápisy a dekorace. Toto luxusní osvětlení do obýváku a ložnice zabírá svoje místo nejčastěji na poličce nebo stolku. Vzhledem k jeho velikosti a svítivosti je jeho funkce spíše zajímavá dekorace než funkční osvětlení celé místnosti.


Mezi další svítidla a světla do obývacího pokoje a ložnice řadíme nástěnná svítidla, bodovky, obrazová svítidla, podhledová bodová svítidla, zářivky nebo stropní svítidla. K dispozici je mnoho designů, tvarů, barev a provedení, takže si vybere i ten nejnáročnější zákazník.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i