Jaké vybrat LED osvětlení do kuchyně? | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Jaké vybrat LED osvětlení do kuchyně?

Datum: 30.9.2015

Víte, že rakouská značka Globo se specializuje na LED svítidla? Proto nepřekvapí, že máte k dispozici hned několik různých možností, jak kuchyň osvětlit moderně, úsporně a bezúdržbově.

Víte, že rakouská značka Globo se specializuje na LED svítidla? Proto nepřekvapí, že máte k dispozici hned několik různých možností, jak kuchyň osvětlit moderně, úsporně a bezúdržbově.

LED stropní svítidlo Globo Robyn

Kvalitní osvětlení s nízkou spotřebou

Pro správné osvětlení kuchyně budete rozhodně potřebovat 
stropní svítidlo. To vybírejte s ohledem na výšku stropu a velikost místnosti. Pro nižší stropy doporučujeme přisazená světla, například z kolekce MILA LED (podobné jako na obrázku). Pokud s výškou stropu nemáte žádné problémy, jsou nyní velmi populární LED lustry. Dají se umístit nejen nad jídelní stůl, ale také nad sporák, pracovní linku a barový pult.

Hlavní stropní svítidlo (může jich být i několik) je dobré doplnit o další typy. Konkrétně pro osvětlení kuchyňské linky jsou ideální LED pásky. Jsou vysoce výkonné, tedy hodně svítí, ale přitom spotřebují málo elektřiny a zaberou jen málo místa.

Pro nasvětlení poliček a výklenků se zase hojně používají LED bodovky. Bývají většinou směrová, takže se dají natočit podle potřeby. 

Sladění osvětlení v kuchyni i obývacím pokoji

Protože v současné době je trend mít kuchyň propojenou s obývacím pokojem, je dobré LED svítidla pro obě místnosti (zóny) mít z jedné kolekce nebo aspoň používat podobné tvary a materiály. Můžeme vám doporučit třeba kolekci LED svítidel DEVILLE LED. Pokud si zakoupíte více LED světel současně, nezapomeňte, že při objednávce nad 3 000 Kč neplatíte za dopravu.  

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek