Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Jak hravě rozsvítit dětský pokoj?

Osvětlení dětského pokoje
Odpověděl:
LucieLucie

Odpověď:

Myslíte si, že musí být osvětlení nuda? Ale vůbec ne! Nabídka osvětlení do dětského pokoje hýří barvami a pohádkovými postavičkami. Dětská svítidla promění pokojíček v kouzelný koutek na hraní i odpočinek.

Proměňte pokoj vašeho dítěte v hravou barevnou pohádkovou říši. Nemusíte kupovat hned nové vybavení pokoje, stačí přidat veselá svítidla. Pro správný vývoj dětí a ochranu zraku je důležité kvalitní a dobře umístěné osvětlení. I v dětském pokoji platí, že pouze jedno centrální svítidlo nestačí.
 
Svítidel je obrovské množství, ovšem do dětského pokoje byste měli vybírat světla podle věku a zájmů vašeho dítěte. Hravá, barevná a s dětskými motivy - taková by měla být svítidla do dětských pokojů. Samozřejmě by osvětlení pro děti nemělo mít ostré tvary a hrany, aby nehrozilo poranění při veselém dovádění. Výběr je téměř nekonečný, spousta barev, motivů a různých kombinací.


 

Oblíbené Ledové království

Nejedné holčičce jistě učarovala velmi oblíbená pohádka Ledové království. Protože tohle všechno my víme, naše nabídka dětských svítidel obsahuje právě ty s motivy a postavičkami z této oblíbené pohádky. Pokud je právě váš potomek milovníkem Ledového království, můžete v tomto stylu vybavit celý dětský pokoj. Hlavní osvětlení samozřejmě nesmí chybět. Jeho funkci vám tedy může plnit lustr FROZEN, kde je zobrazeno postav z kresleného filmu hned několik. Na stůl samozřejmě patří co jiného než lampička. A pro malé objevitele je zde také LED dětská baterka či projektor.


DISNEY CARS či PLANES pro oblíbence autíček a letadélek

Naopak pro chlapce je zde připravena celá série svítidel s motivy z kreslené série DISNEY CARS či PLANES. Většina kluků má auta a letadla ráda a tak jim svítidlo s těmito motivy jistě udělá radost i v případě, že nejsou přímo nadšencem těchto pohádek. Opět je zde připraveno několik typů svítidel, s nimiž se váš chlapec bude v pokoji cítit jako na filmovém plátně.Něco pro vaše malé superhrdiny

Zhlédlo se vaše dítě v komiksových postavičkách různých superhrdinů jako je SPIDERMAN nebo v některém z filmů jako například STAR WARS? I jim můžete udělat radost. Jakmile se vaše ratolest v některém z nich zhlédne, bude ráda za jakýkoliv kus či věc s jeho motivy. Pokud tedy pořídíte právě svítidla s těmito motivy, bude jistě radostí skákat. Nebude muset čekat až do večera, jako je tomu třeba u pyžama s jeho motivem, až si ho bude moci obléknout. Bude jej mít na očích celý den. A může u něj při některé z dětských lampiček také usínat.Univerzální svítidla s dětskými motivy

Pokud vaši holčičku či chlapce momentálně žádná postava neuchvátila, udělá jim jistě radost i svítidlo s některou univerzální postavičkou či různě barevná svítidla. Holčičky jistě uchvátí svítidlo s princeznami či bez motivu různá růžová svítidla, pro chlapce jsou tu různá svítidla modrá. Ani jedni z nich nepohrdnou jistě motivy soviček či jiných zvířátek, které mají rádi snad všichni.


   

Kouzelné projektory

Umožněte vašim dětem promítnout si s kamarády své oblíbené hrdiny na stěny pokoje. Moderní dětské projektory s měnitelnými obrázky a teplým světlem přenesou děti do pohádkového světa.


 
 
Vyjmenované motivy a svítidla však nejsou jediné, které můžete do dětského pokoje pořídit. Stačí si projít naši nabídku dětských svítidel a můžete si být jisti, že zde každý z vás najde něco, co se bude vašemu zlatíčku se stoprocentní jistotou líbit.

Autor článku:

Lucie
Lucie Marketingový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Slevy, novinky, inspirace

Přihlaste se k odběru newsletteru a nic vám neuteče.

Zeptejte se na cokoliv

Pavlína

Poradím s výběrem i technickými zádrhely.

515 555 111(Po-Pá, 7-18:00 hod.)

Zeptejte se
 
 
    
  
 
 

Doporučené produkty

Další dotazy z kategorie

Jak vybrat správnou barvu světelného zdroje? Světelné zdroje
Jaký vybrat kuchyňský lustr? Kuchyňské osvětlení

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i