0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Podhledová a bodová svítidla

Osvětlení interiéru

Lucie

Rádi byste nové centrální osvětlení, ale lustr pro vás není to pravé ořechové? Vyzkoušejte bodová nebo podhledová svítidla.

S bodovkami nešlápnete vedle

Ať už potřebujete svítidlo do ložnice, obývacího či dětského pokoje, můžete si být jisti, že bodové svítidlo vám dobře poslouží, a navíc bude dělat i pěknou parádu. Podle stylu vybavení vaší domácnosti si můžete vybrat přesně to, co potřebujete. Do moderních bytů či domů vám perfektně padne třeba nějaké to designové bodové svítidlo. Navíc ať už máte větší místnosti či malé bytové prostory, nemusí to být problém. Vybrat si můžete například malé bodovky s jednou žárovkou, ale také několika žárovkové bodové svítidlo, které vám osvětlí i větší místnosti. Navíc vás, co rádi ušetříte nějakou tu korunu, potěší i to, že spoustu bodových svítidel jsou také v LED provedení
null 
Rovněž koupelnu můžete mít stylově osvětlenou. V nabídce naleznete také koupelnová bodová svítidla, která splňují všechny parametry pro bezpečné svícení v místnostech, kde bývá větší vlhkost. Disponují vyšším IP krytím, které je pro koupelnu či tato místa, kde může docházet ke styku s vodou, nezbytné.
 
Také vaše děti mohou být spokojené. Do dětského pokoje vašeho drahého potomka můžete rovněž pořídit dětské bodové svítidlo. Buď jim můžete pořídit bodové svítidlo různých pestrých barev nebo s různými dětskými motivy či postavičkami. Doplnit dětský pokoj můžete například některým nástěnným bodovým svítidlem, které vám bude funkci doplňkového svítidla plnit také dokonale.
null                        null 

Podhledová svítidla pro moderní domov

Stále oblíbenější a častěji používaná jsou podhledová svítidla. Jestliže jste si doposud mysleli, že v moderním prostorném obývacím pokoji musí být nekompromisně velký lustr, jste na omylu. V dnešní době jdou do popředí podhledová svítidla, která vypadají i v obývacím pokoji dokonale. I přesto, že máte třeba větší obývací pokoj, ložnici, ale také chodbu, můžete podhledová svítidla různě rozmístit tak, aby vám celý prostor dobře osvětlila. Pokud si je navíc necháte od elektrikáře zapojit na více fází, můžete si sami dle potřeby rozsvítit více či méně světel. Do koupelny jsou kromě bodových svítidel tato podhledová také vhodnou variantou. Koupelnová podhledová svítidla rovněž disponují vyšším IP krytím, které je do koupelny nezbytné.
null
Jestliže tedy potřebujete nové svítidlo a lustr není váš styl, sáhněte po bodovém či podhledovém svítidle. Sami jistě poznáte, že neuděláte chybu. Spíše naopak. Budete z nich jistě nadšeni.

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Podobné články

Jak vybrat správnou barvu světelného zdroje? Světelné zdroje
Jaký vybrat kuchyňský lustr? Kuchyňské osvětlení

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr